Poznaj branże

Kominki Kozłowski

autor: Kazimiera Kłaput

Zainspirowana nowościami światowych producentów firma Kominki Kozłowski stworzyła wyjątkowy salon kominkowy, gdzie każdy poszukiwacz żywego ognia znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.
obraz-124_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
Salon w Michałowicach przy Alejach Jerozolimskich 259 powstał w 1998 roku. Przestronna powierzchnia została podzielona na trzy części. Jest część biurowa, gdzie czuwa się nad dopracowaniem wszystkich szczegółów od pomysłu przez przeniesienie wizji na papier aż po realizację inwestycji w domu klienta. W części technicznej zaprezentowane są zróżnicowane wkłady kompaktowe: standardowe, panoramiczne oraz ich technicznie i precyzyjnie dopracowane detale. Znajdziemy tam również nowości producentów, a także różnorodne materiały wykończeniowe. Każdy może przespacerować się wśród kominków w ciekawych aranżacjach. Są to projekty i realizacje firmy, które pobudziły już wyobraźnię wielu klientów i stały się inspiracją do stworzenia nowych projektów.
Każdy kominek, który tutaj powstaje jest niepowtarzalny, inny i wyjątkowy. Nowoczesne formy, starannie dobrane dodatki, kolory i oświetlenie pozwoliły stworzyć tu miły nastrój. Można posiedzieć przy palących kominkach, poczuć magię prawdziwego ciepła, posłuchać odgłosu strzelających polan. Od strony  Al. Jerozolimskich salon posiada rząd dużych okien, ciągnących się przez całą długość pomieszczenia, które zapewniają odpowiednią ilość naturalnego, dziennego światła. Ponadto całe wnętrze doświetlone jest lampami wiszącymi oraz kinkietami, których łagodne i przyjemne światło dodatkowo buduje ciepłą atmosferę. Każdy klient, który tutaj zawita oprócz szukania inspiracji może liczyć także na uzyskanie informacji na temat wszystkich szczegółów technicznych urządzeń. Ma także okazję sprawdzić działanie najnowszych systemów akumulacji ciepła i poczuć na własnej skórze przyjemne równomierne promieniowanie z zabudowy kominkowej. Można także przetestować system elektronicznego sterowania dopływu powietrza do spalania i przekonać się, że szyba w kominku naprawdę może być czysta! Jest to możliwe dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu firmy Brunner, która zmniejszyła obsługę wkładu kominkowego czy piecowego do minimum, jeszcze bardziej podwyższając komfort użytkowania.
W głównej części wystawowej, przy kutym szklanym stole, wykwalifikowani firmowi eksperci: sprzedawcy, projektanci i technicy, chętnie pomagają w podjęciu trafnej decyzji. Ponadto w trakcie realizacji zamówienia pozostają w stałym kontakcie z inwestorem, tak aby efekt końcowy spełniał wszystkie jego wymagania. Dodatkowym atutem salonu jest niewątpliwie jego dogodna lokalizacja. Jadąc główną trasą z Warszawy w stronę Pruszkowa, w każdej chwili możemy odwiedzić to miejsce, korzystając z wygodnego parkingu.  Salon zaprasza wszystkich klientów, którzy powierzą firmie swoje marzenia o idealnym kominku, będącym źródłem atmosfery domowego ogniska.
Kominki Kozłowskipin
Kominki Kozłowskipin
Kominki Kozłowskipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek