Poznaj branże

Pomorskie Centrum Kominkowe...

autor: Adam Kuczwalski

...to nazwa siedziby firmy INTERIOR i jednocześnie największy w Polsce obiekt, na terenie którego prezentowana jest różnorodna oferta firm branży kominkowej.
dsc_6870.jpgpin
Zobacz całą galerię
Budynek przykuwa wzrok swoim oryginalnym wyglądem i gabarytami, a luksusowe wnętrze zachęca do podziwiania ekspozycji. Zajmuje ona powierzchnię około 1000 m2- współpracujemy bowiem z ponad dwudziestoma markowymi polskimi i zagranicznymi producentami. Niebanalną atrakcją, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów, jest możliwość doświadczenia przyjemności obcowania z "żywym ogniem", ponieważ część kominków działa, stanowiąc jednocześnie dla nas jedyne źródło ciepła.
Jesteśmy importerem piecyków wolno stojących włoskiej firmy LA NORDICA. Firma ta proponuje wysokiej jakości wyroby, łączące tradycję z najnowszymi osiągnięciami technicznymi. Obudowy tych urządzeń są wykonane głównie z kafli, które gwarantują doskonałą kumulację ciepła i "oddają" je do otoczenia w sposób równomierny i ciągły. Ich pracochłonna i długotrwała obróbka wykonywana jest ręcznie, przy zastosowaniu nowoczesnych, gwarantujących najwyższą jakość, środków technologicznych. W efekcie każdy kafel jest piękny, wyjątkowy, niepowtarzalny, a widoczne na nim detale, takie jak ryski, kropki i cieniowanie, są tego najlepszym dowodem. Nadają  mu unikatowy charakter.
Obok produktów firmy NORDICA można zobaczyć także piecyki marki GODIN. To urządzenia, które są efektem połączenia wysokiej jakości materiałów, staranności wykonania i dobrego smaku. Producent stworzył bowiem piec o smukłej linii i przepięknym wzornictwie, które podkreśla blask płomienia w niewielkich szybkach paleniska. Różnorodność produktów w naszym salonie sprawia, iż nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie.  Na uwagę zasługuje tu firma SPARTHERM, której poświęciliśmy znaczną część ekspozycji. Co ciekawe, jest to jedna z największych prezentacji jej produktów w Polsce. Znajdą Państwo u nas także - cieszące się dużym zainteresowaniem - kominki wolno stojące, które wyróżnia unikatowe i niepowtarzalne wzornictwo oraz wkłady kominkowe produkowane w kilkudziesięciu odmiennych rozwiązaniach. Różnice dotyczą m.in. kształtu szyby (płaska, trapezowa, półokrągła), sposobu otwierania (uchylne i podnoszone do góry). Dodatkowo klient ma możliwość wyboru jednego z wielu rodzajów wykończenia drzwiczek paleniska.
Współczesny kominek nie tylko pełni funkcję grzewczą, ale tworzy także niesamowitą atmosferę ciepła i harmonii oraz jest w stanie zapewnić każdemu wnętrzu unikatowy klimat i charakter. Dlatego firma SPARTHERM co roku wprowadza na rynek kilka nowych modeli, z których większość można podziwiać w naszym salonie.
Pomorskie Centrum Kominkowe...pin
Pomorskie Centrum Kominkowe...pin
Pomorskie Centrum Kominkowe...pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek