Poznaj branże

Salon firmy Flamma - wszechstronność i jakość

autor: Kazimiera Kłaput

Działalność związaną wyłącznie z branżą kominkową, firma Flamma rozpoczęła w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Jako jedyny w województwie przedstawiciel norweskiej firmy Jotul, od samego początku postanowili, że to właśnie jakość i solidność wykonywanych usług będzie stanowiła ich priorytet. W ten sposób grono zadowolonych klientów dynamicznie się powiększało, pozwalając na dalszy rozwój firmy.

dsc_0067.jpgpin
Zobacz całą galerię


Początkowa ekspozycja, na powierzchni kilkudziesięciu metrów, szybko okazała się niewystarczająca do zademonstrowania pełnej oferty. W okresie kilkunastoletniej działalności, miejsce sklepu zmieniało się czterokrotnie, stale powiększając powierzchnię ekspozycyjną. Aktualnie zarówno siedziba jak i sklep mieszczą się przy ul. Przędzalnianej 12 w Białymstoku. Teren 1,5 tys. m2, położony jest w przemysłowej części miasta, z wieloma obiektami handlowo - usługowymi w sąsiedztwie i został od podstaw zagospodarowany na potrzeby firmy. Przestronny parking, magazyn, warsztat oraz główny budynek stanowią monitorowany kompleks, o łącznej powierzchni zabudowy prawie 600 m2, pozwalający na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Flamma wykonuje bowiem kominki według standardowych projektów z katalogu oraz indywidualnych upodobań i życzeń klientów. Wraz z rosnącym metrażem, powiększył się zarówno zakres wiedzy, jak i gama oferowanych przez firmę produktów.
Dążąc do zadowolenia, zróżnicowanych przecież gustów klientów, obecnie oferują urządzenia większości światowych liderów w branży. Salon Flamma już z zewnątrz wyróżnia się nowoczesną przeszkloną fasadą, a wysoko umieszczona podświetlona reklama, z daleka przyciąga wzrok i uwagę klientów. Przestronne wnętrze zaprasza do wejścia, a panująca wewnątrz ciepła atmosfera sprawia, że nie chce się stąd wychodzić. Nie ma tutaj żadnej przypadkowości w doborze prezentowanych propozycji. Firma stara się podążać za najnowszymi trendami, nie zapominając jednak o ciągle aktualnej klasyce. Znajdziemy więc tutaj zarówno nowoczesne piece wolnostojące, zabudowy wkładów w metalowych obudowach, jak i klasyczne portale granitowe i marmurowe, obudowy kaflowe, a także biokominki i sauny. Flamma stara się pokazać bardzo szeroką gamę możliwości, jakie daje kominek. Dzięki odpowiednio umiejscowionym w budynku kominom, jako jedyna w regionie, ma możliwość zaprezentowania aż sześciu pracujących urządzeń. Każdy zainteresowany może na miejscu przekonać się o magii ognia i samodzielnie zobaczyć jak promieniuje piec kaflowy, grzeje wkład kominkowy, czy też piec wolnostojący. Można też sprawdzić jak działa kominek gazowy lub coraz bardziej popularne piecyki na pellety. Duże wnętrze w większości utrzymane jest w szarej, neutralnej kolorystyce, która stanowi doskonałe tło dla poszczególnych aranżacji, potęgując dodatkowo wrażenie przestrzeni i luksusu. Aby jednak uniknąć monotonii i nieco optycznie "ocieplić" wnętrze, zastosowano w kilku miejscach płaszczyzny w intensywnym odcieniu fioletu.
Nie bez znaczenia jest także dobre oświetlenie. Dzięki dużej przeszklonej witrynie, do środka dostaje się spora ilość naturalnego, łagodnego światła. Ponadto uzupełniają go lampy ze sztucznym oświetleniem, zarówno górne sufitowe, jak i punkty świetlne, rozmieszczone w ozdobnych wnękach oraz kinkiety umiejętnie uzupełniające i podkreślające walory poszczególnych realizacji. Dla ogólnego klimatu tego miejsca niebagatelne znaczenie ma również fakt, że po wejściu do salonu, oczom odwiedzających najpierw ukazują się pięknie skomponowane realizacje, a dopiero gdy zawędrują w głąb, znajdują ekspozycję samych urządzeń. Taki sposób prezentowania oferty pozwala na dokonanie racjonalnego wyboru kominka, w zależności od przewidywanych sposobów jego eksploatacji i wyobrażeń klienta na temat jego wyglądu. Do dyspozycji klientów jest duże i wygodne stanowisko obsługi, gdzie mogą oni uzgodnić wszelkie szczegóły wybranego modelu oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa personelu. Potwierdzeniem jakości usług firmy są liczne dyplomy i certyfikaty, a także fakt, iż na wszystkie towary i usługi zapewnia ona pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, prezentując aktualne wzory, podąża za oczekiwaniami swoich klientów. Jakość oferowanych przez nią wyrobów i usług jest na najwyższym światowym poziomie. W salonie Flamma z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Salon firmy Flamma - wszechstronność i jakośćpin
Salon firmy Flamma - wszechstronność i jakośćpin
Salon firmy Flamma - wszechstronność i jakośćpin
Salon firmy Flamma - wszechstronność i jakośćpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek