Poznaj branże

Salon Komo

autor: Kazimiera Kłaput, fot. Dominika Dybek

Spółka KOMO powstała 24 stycznia 1996 roku. W początkowym okresie firma zajmowała się głównie wykonywaniem usług na niewielką skalę oraz sprzedażą wkładów kominkowych. Głównym dostawcą towarów była firma Laudel i tak pozostało do dnia dzisiejszego. 

komo-_7_.jpgpin
Zobacz całą galerię

W 1998 roku uruchomiony został pierwszy punkt sprzedaży na terenie Centrum Budowlanego Bartycka. W latach 1999 - 2001 powstały następne punkty sprzedaży w Warszawie oraz jeden w Krakowie. Obecnie firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną wkładów kominkowych oraz wielu specjalistycznych produktów wykorzystywanych przy budowie i eksploatacji kominków, jak również świadczeniem usług w zakresie budowy kominków dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
W czerwcu 2002 roku nastąpiło oficjalne otwarcie kolejnego nowego salonu firmowego przy Al. Jerozolimskich 185 w Warszawie. Punkt ten znajduje się na terenie Centrum Handlowego TTW OPEX, taka lokalizacja gwarantuje klientom łatwy dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem, a dla zmotoryzowanych zapewnia duży i wygodny parking. Salon znajduje się na stoisku nr 5 galerii handlowej, a powierzchnię 144m2 zajmuje w dużej mierze ekspozycja obudów. Firma oferuje także wkłady kominkowe żeliwne i stalowe, takich renomowanych producentów jak francuski Laudel i Totem oraz norweski Nord. Z kolei wkłady z płaszczem wodnym możemy wybierać wśród wyrobów włoskiego CTM oraz polskiej Lechmy. Amatorzy pieców wolno stojących mogą tam znaleźć urządzenia między innymi firmy Invicta, której również wkłady z płaszczem wodnym znajdują się w ofercie Komo.
Na tych z kolei, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na tradycyjny kominek, czeka oferta wkładów elektrycznych marki Dimplex. Na miejscu możemy zaopatrzyć się także w inne niezbędne nam rzeczy, takie jak systemy kominowe i wentylacyjne, akcesoria do rozprowadzenia gorącego powietrza (DGP) oraz nasady kominowe typu Roto Went, Turbo Went i Dragon. W podjęciu ostatecznej decyzji pomogą nam również dostępne próbki materiałów, z których wykonywane są obudowy. Jeśli jesteśmy już dumnymi posiadaczami kominka, to również warto odwiedzić to miejsce. Wśród wymienionej różnorodnej oferty znajdziemy bowiem zarówno akcesoria kominkowe (zestawy, kosze na drewno, parawany) jak również środki do czyszczenia i konserwacji wkładów kominkowych i kominków. W salonie panuje ciepła i przyjazna atmosfera, którą podkreśla dyskretne halogenowe oświetlenie. Dwa stanowiska komputerowe do obsługi sprzedaży oraz miejsce do prowadzenia rozmów z klientami powodują, że każdy odwiedzający to miejsce może liczyć na życzliwy i wykwalifikowany personel, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż obiekt wyposażony jest w komin, umożliwiający ekspozycje palącego się kominka. Na miejscu można zapoznać się z obszerną dokumentacją fotograficzną, prezentującą projekty zrealizowane przez firmę oraz katalogi zawierające propozycje gotowych kominków. Z całą pewnością każdy kto zdecyduje się odwiedzić nowy salon Komo znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Salon Komopin
Salon Komopin
Salon Komopin
Salon Komopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek