Poznaj branże

Unikalny świat płomieni AURORA - ATELIER KOMINKA

autor: Kazimiera Kłaput

Aurora Atelier Kominka jest firmą wielopokoleniową, istniejącą na rynku od wielu lat. Początki jej działalności związane są z własną pracownią kamieniarską, w której na początku powstawały kamienne elementy budowlane, takie jak: schody, parapety, posadzki, grille ogrodowe czy piece chlebowe. Wieloletnie, bogate doświadczenie w obróbce kamienia zainspirowało właścicieli i przyczyniło się do poszerzenia działalności o tworzenie i budowanie kominków.
dsc_7983.jpgpin
Zobacz całą galerię
Pierwszy salon kominkowy o powierzchni 75 m2 powstał w Słupsku. W tamtym czasie była to jedyna firma w okolicy oferująca kompleksowe wykonanie kominka. Atrakcyjna oferta w połączeniu z solidnym wykonaniem zaowocowała dynamicznym rozwojem firmy. Wkrótce powstały dwa nowe salony kominkowe w innych miastach. Oferta produktów dostępnych dla klientów jest ciągle poszerzana i dostosowywana do ich zmieniających się potrzeb. Właściciele starają się wprowadzać na bieżąco nowości, a także dbać o uzupełnianie wiedzy swojej i pracowników, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i targach branżowych.
W lipcu 2009 roku firma Aurora otworzyła nowy salon w przemysłowej części Słupska. Został on wybudowany i zaadaptowany ściśle do potrzeb firmy. Jako jedyny w regionie posiada 6 kominów, do których podłączone są pracujące urządzenia grzewcze. Równocześnie powstał także spory magazyn. Nowy adres to ul. Portowa 16D, jest to główna trasa w tej części miasta. Taka lokalizacja to łatwy dojazd dla klientów. Już z daleka salon rzuca się w oczy swoją okazałą i oryginalną bryłą architektoniczną. Na terenie znajduje się także magazyn, a do dyspozycji klientów jest duży monitorowany parking, co z pewnością nie jest bez znaczenia w dzisiejszych zatłoczonych miastach.
Sam salon to 380 m2 luksusowego wnętrza, zaaranżowanego tak, aby jak najlepiej zaprezentować szeroką ofertę firmy. Dzięki podłączeniom kominowym klienci mogą podziwiać piękno ognia płonącego w kominkach, zaaranżowanych w różnorodnych stylach. Wnętrze utrzymane jest w ciepłych, pastelowych kolorach, a dzięki dużym, przeszklonym witrynom salon wydaje się jeszcze bardziej przestronny. Dodatkowo zastosowano punktowe oświetlenie halogenowe oraz podświetlane sufity podwieszane, co z kolei sprawia, że pomieszczenia zyskują jeszcze na wysokości. Każda aranżacja to kompletny kawałek wnętrza z kolorem ścian i dodatkami doskonale dopasowanymi do charakteru i klimatu realizacji. Znajdziemy tu zarówno nowoczesne proste zabudowy np. z wkomponowanym telewizorem, klimatyczne kominki rustykalne w obudowach z kamienia i z elementami drewnianymi, jak i kominki w obudowach kaflowych. Dzięki temu firma jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta nabywców, a każdy klient bez trudu wyobrazi sobie wybrany kominek w swoim domu.
W salonie dostępna jest także szeroka gama, wracających do łask, piecyków wolnostojących. Zainteresowani mogą również na miejscu sprawdzić jak prezentuje się i działa kominek gazowy. Dodatkowo przed sklepem znajduje się duży plac z grillami ogrodowymi, oraz piecem do pieczenia pizzy i chleba.
Do dyspozycji klientów jest także duże i wygodne stanowisko obsługi, gdzie mogą uzgodnić wszelkie szczegóły doboru odpowiedniego kominka oraz skorzystać z porady wykwalifikowanych sprzedawców. Fachowość firmy poparta jest licznym certyfikatami oraz wieloma szkoleniami w kraju i za granicą. Każdy klient odwiedzający salon może liczyć na duży wybór produktów i fachową pomoc w zakupie własnego wymarzonego kominka.

Unikalny świat płomieni  AURORA - ATELIER KOMINKApin
Unikalny świat płomieni  AURORA - ATELIER KOMINKApin
Unikalny świat płomieni  AURORA - ATELIER KOMINKApin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek