Poznaj branże

W dążeniu do perfekcji - Salony Perfekt

autor: Kazimiera Kłaput

Firma Perfekt powstała w 1996 roku jako firma usługowa, prowadząca działalność związaną z sektorem usług budowlanych, głównie z dystrybucją i wykonawstwem systemów wentylacyjno - kominowych. Od 2001 roku firma ściśle współpracuje z producentami wkładów kominkowych.
dsc_0095.jpgpin
Zobacz całą galerię
W chwili obecnej przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż oraz montaż wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, sprzedaż akcesoriów kominkowych, projektowanie i montaż obudów kominkowych z piaskowca, marmuru czy granitu, a także doradztwo i montaż elementów systemów wentylacyjnych, kominowych (w tym z blachy chromoniklowej). Wśród usług świadczonych przez firmę jest także obróbka piaskowca, marmuru i granitu oraz metaloplastyka.
We wszystkich punktach klienci mogą zaopatrzyć się w produkty takich marek jak Darco, Jolly-Mec, Austroflamm, Tarnava, Tarnavva, Supra, Lechma, Romotop, Hajduk, Uniflam, Leier i wiele innych.

Główna siedziba firmy znajduje się w Ładnej k. Tarnowa. Cały kompleks składa się z salonu o powierzchni 100 m2 oraz magazynu i pracowni kominkowej o pow. 150 m2. Dużą zaletą tego punktu jest jego dogodna lokalizacja (przy trasie E40) oraz duży, wygodny parking dla klientów.
Wnętrze salonu utrzymane jest w jasnej pastelowej kolorystyce, dzięki dużym przeszklonym witrynom nie brakuje w nim naturalnego dziennego światła. Dodatkowo całość doświetlają liczne, równomiernie rozmieszczone lampy sufitowe. To wszystko sprawia, że salon jest jasny i przestronny.
Wśród prezentowanych realizacji każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam bowiem zarówno minimalistyczna, kamienna obudowa, jak i nowoczesny piec wolnostojący. Wspomniana kamienna aranżacja to kominek z płaszczem wodnym, który stanowi podstawowe źródło ogrzewania salonu. Na uwagę z pewnością zasługuje również tradycyjna zabudowa z biało granatowych kafli. Dla podkreślenia jej sielskiego klimatu stworzono tu prawdziwe wnętrze górskiej chaty. Ściana obita surowymi deskami, ława z ławkami do siedzenia oraz imitacje lamp naftowych i inne detale - wszystko to pozwoli nam w klika sekund poczuć przytulną, domową atmosferę. Zwolennicy klasycznych rozwiązań z pewnością zachwycą się okazałym kamiennym portalem. Jego piękny piaskowy kolor podkreślono poprzez wzorzystą tapetę w dwóch kontrastowych kolorach. Dostojny charakter całości dodatkowo akcentuje duże lustro w złotej, zdobionej ramie.
Gdy klient podejmie już decyzję o zakupie, czeka na niego wygodne miejsce, gdzie można w spokoju ustalić szczegóły wymarzonego kominka.

Drugi salon firmy Perfekt mieści się w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 22. Ma on powierzchnię 120 m2 oraz dodatkową powierzchnię magazynową.
Wnętrze jest utrzymane w bardzo jasnych szarościach z kilkoma mocnymi akcentami. Wśród realizacji znajdujących się w salonie jest między innymi wkład marki Jolly-Mec na drewno i pellety. Oryginalna obudowa w kolorze miedzi świetnie prezentuje się na tle czekoladowej ściany z subtelnym, modnym wzorem. Uwagę przyciąga także piękny piec kaflowy. Urodę jego kremowych kafli zręcznie podkreślała subtelna tapeta na ścianie. Na ekspozycji salonu są, oprócz zabudów kominkowych kaflowych i nowoczesnych, zaprezentowane kominy i nasady kominowe. Można zobaczyć jak działa urządzenie, które jest małą, domową ciepłownią. Może ono być zasilane pelletami lub tradycyjnym drewnem, czyli decyzja czym będziemy opalać należy do nas. Jest tam także podłączona cała instalacja grzewcza, łącznie z zasobnikiem i podajnikiem pellet.
W salonie pracują wykwalifikowani fachowcy, którzy doradzą klientowi najdogodniejsze rozwiązanie grzewcze do jego domu. W salonie jest też przestrzeń przeznaczona na rozmowę z klientami. Na wygodnych kanapach można odpocząć i spokojnie uzgodnić wszystkie detale budowy i zakupu kominka.
Firma posiada również sklep w Tarnowie przy ul. Bernardyńskiej 28. Jest to lokalizacja w ścisłym centrum miasta, z łatwym i szybkim dojazdem dla klientów. Tutaj jest to salon o powierzchni 100 m2 oraz 50 m2 przestrzeni magazynowej. Duże okna wystawowe zapewniają sporą ilość dziennego światła i zachęcają do odwiedzenia ekspozycji. W środku czekają na klientów nowoczesne aranżacje z kamiennymi elementami, a także propozycje kominków rustykalnych. Zajdziemy również kilka propozycji pieców wolnostojących. Ciekawostką jest znajdujący się w salonie schemat instalacji DGP oraz C.O., który pozwoli łatwiej zrozumieć zasady budowy tych systemów i podjąć świadomą decyzję przed zakupem.

Niewątpliwą zaletą salonów firmy Perfekt jest ich wykwalifikowana kadra pracownicza posiadająca duże doświadczenie w branży oraz stale korzystająca ze szkoleń, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dzięki temu zawsze można liczyć na fachową radę oraz na miłą i profesjonalną obsługę. A jak wiemy, w dzisiejszych czasach dobrze wykonana usługa i wysoka jakość produktów jest na pierwszym miejscu.

Adresy salonów:
PERFEKT Tomasz Nazimek
Ładna k/Tarnowa
tel/fax. 14 674-56-23
perfekt@tarnava.com.pl

Tarnów, ul. Bernardyńska 28
tel/fax. 14 620-12-83

Kraków, ul. Ciepłownicza 22 (koło M1)
tel./fax 012 638-04-82


W dążeniu do perfekcji - Salony Perfektpin
W dążeniu do perfekcji - Salony Perfektpin
W dążeniu do perfekcji - Salony Perfektpin
W dążeniu do perfekcji - Salony Perfektpin
W dążeniu do perfekcji - Salony Perfektpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek