Trendy i architektura

Bubo inny niż wszystkie

autor: Rafał Rębisz

Bubo to nie tylko zwyczajny stojak na drewno, który postawimy obok kominka. Roberto Lanaro zaprojektował modułowy system aluminiowych pojemników, dający się dowolnie rozbudowywać i wykorzystywać według własnych potrzeb.

bubo-con-legna.jpgpin
Zobacz całą galerię

Sami decydujemy, czym dla nas będzie Bubo, gdyż oferowany jest z szeregiem akcesoriów, dzięki którym możemy zmieniać lub udoskonalać jego zastosowanie. Wśród dodatków na uwagę zasługują doczepiane kółka oraz aluminiowy uchwyt. Dzięki temu zestawowi możemy wygodnie przewozić ciężki opał z drewutni, czyniąc z naszego stojaka wózek transportowy. Miłośnikom książki służyć będzie za nowoczesny regał, który można rozbudowywać do woli. Jeżeli natomiast jesteśmy koneserami wina, po zamontowaniu dodatkowych przegród z klejonego drewna bukowego, możemy z powodzeniem zmieścić w jednym module szesnaście butelek wina.

Włoski producent zapewnia, iż całość stworzono z troską o środowisko. Aluminiowe części nie zostały pomalowane ani poddane żadnej dodatkowej obróbce, dzięki czemu łatwiej będzie można wykorzystać je jako surowiec wtórny. 

Stojak na drewno Bubo. fot. Bubopin
Stojak na drewno Bubo. fot. Bubopin
Stojak na drewno Bubo. fot. Bubopin
Stojak na drewno Bubo. fot. Bubopin
Stojak na drewno Bubo. fot. Bubopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek