Kim jesteśmy

Kominek jest kwartalnikiem branży kominkowej w Polsce. Magazyn przedstawia zarówno informacje z branży (nowości, aktualności, imprezy branżowe) jak również tematykę skierowaną do osób szukających inspiracji przy projektowaniu kominków oraz osób już posiadających kominek, pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego użytkowania i konserwacji tego urządzenia.Kominek podzielony jest na kilka działów poruszających tematykę istotną dla różnych grup czytelników.

  • TRENDY I ARCHITEKTURA to dział, w którym nasi redaktorzy oraz współpracownicy przedstawiają aranżacje, mogące dostarczyć Państwu pomysłów na urządzenie domu, mieszkania czy samego salonu - oczywiście z uwzględnieniem kominka. Połączenie tych dwóch działów sprawi, że czytelnicy skupiający się głównie na poszukiwaniu inspiracji, łatwo odnajdą interesujące ich materiały

  • WOKÓŁ KOMINKA to dział, w którym znajdują się opisy ciekawych produktów, odrobinę historii oraz luźne przemyślenia związane z kominkami.

  • TECHNOLOGIE I PORADY to część magazynu poświęcona wartym uwagi rozwiązaniom technicznym oraz poradom dla użytkowników kominków i tych, którzy dopiero planują jego zakup.

  • PREZENTACJE - tutaj zostawiamy firmom pole do popisu. Swoje oferty prezentują zarówno producenci, importerzy, dystrybutorzy urządzeń kominkowych, jak i mniejsze firmy, oferujące usługi związane z montażem kominków. 

  •  Nie zapomnieliśmy również o AKTUALNOŚCIACH I WYDARZENIACH, relacjach z targów i wydarzeń branżowych

 

Wyróżnik

Kominek to pierwsze w Polsce pismo, które kładzie tak duży nacisk na prezentacje rozwiązań aranżacji kominka i jego otoczenia. Nowoczesny skład magazynu wyróżnia go na tle pozostałych pism branżowych. Ciągły rozwój i dążenie do poprawy jakości artykułów sprawia, iż szybko zdobył uznanie czytelników.


Dostępność

Kominek dostępny jest za pośrednictwem salonów prasowych Empik i RUCH oraz w formie prenumeraty poprzez Kiosk24.pl, księgarnia.ogrzewnictwo.pl i kominek.org.pl. 

Ponadto posiadamy ponad 150  Salonów Partnerskich w całej Polsce, gdzie można nabyć magazyn eksponowany na specjalnych firmowych stojakach (sieć Salonów ciągle się rozrasta).

Zobacz listę salonów partnerskich kwartalnika "Kominek"


Reklama

Zapraszamy do prezentacji swojej oferty na łamach magazynu Kominek. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy uzyskają Państwo pod numerem tel. 12 431 05 07 lub za pośrednictwem poczty e-mail: redakcja(at)kominek.org.pl

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek